Zaproś mnie na koncert:+48 608-031-505

Recital Adrianny Noszczyk "Bal u Posejdona" to koncert najpiękniejszych piosenek z repertuaru Anny German w nowych aranżacjach. Usłyszymy znane i lubiane piosenki Artystki takie jak: "Księżyc i róża", "Bal u Posejdona", "Tańczące Eurydyki" i inne. Koncert składa się również z autorskich utworów skomponowanych specjalnie dla Adrianny, różnorodnych stylistycznie.

"Często mówi się, że klasyka nie wymaga udoskonalenia, a coś co raz zostało przyjęte, uzyskując tym samym przychylność publiczności, powinno pozostać nienaruszone. Ci, którzy nie boją się sięgać po nowe, odświeżając wykony legendarnych artystów stają się pionierami nowego, współczesnego brzmienia ."

A. Polewko o Recitalu

Po sukcesie na Międzynarodowym Konkursie Piosenki im. Anny German Warszawa - Moskwa 2014, recital "Bal u Posejdona" został zauważony przez Instytucję Kultury Katowice Miasto Ogrodów co zaowocowało licznymi koncertami. Recital odbywa się regularnie w prestiżowych instytucjach kultury zarówno w Polsce jak i za granicą. Wiosną 2019r ukazała się pierwsza płyta zespołu.
"Bal u Posejdona" jest skierowany do widzów w każdym wieku, łącząc ich i ubogacając. Umożliwia i wzbogaca dostęp do muzyki artystycznej, podnosi świadomość i wiedzę muzyczną odbiorców, pozwala na sentymentalną podróż dorosłego słuchacza do lat młodości, ukazując przy tym twórczość Anny German we współczesnych brzmieniach. Artystce na scenie towarzyszą znakomici muzycy: Wojciech Sanocki – fortepian, Stanisław Sroka – gitara, Tomasz Soswa – trąbka, Piotr Górka – kontrabas, Arek Skolik - perkusja.